دوشنبه 16 تير 1399 _ 15 ذو القعدة 1441 _ 6 ژوئیه 2020
فارسی | English
 منوی اصلی
 
اوقات شرعی 
 
  امروز
دوشنبه
تير 1399
16
قمری:15 ذو القعدة 1441

میلادی:6 ژوئیه 2020
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سرپرست دانشگاه شهید مدنی آذربایجان منصوب شد.

سرپرست دانشگاه شهید مدنی آذربایجان منصوب شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی حکمی از طرف دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر حسن ولی زاده به عنوان سرپرست دانشگاه شهید مدنی آذربایجان منصوب گردید
چهارشنبه 24 ارديبهشت 1393

حضور سرپرست جدید دانشگاه در یادمان شهید گمنام

حضور سرپرست جدید دانشگاه در یادمان شهید گمنام به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر حسن ولی زاده سرپرست دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ، در نخستین روز کاری خود با حضور و نثار فاتحه در یادمان با شکوه شهید گمنام دانشگاه ، با آرمانهای مقدس امام (ره) مقام معظم رهبری ، و شهدای گرانقدر، تجدید میثاق نمود.
چهارشنبه 24 ارديبهشت 1393

نشست رئیس دانشکده علوم تربیتی وروانشناسی با اعضای هیأت علمی دانشکده

نشست رئیس دانشکده علوم تربیتی وروانشناسی با اعضای هیأت علمی دانشکده دکتر بهلول قربانیان، رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی در ابتدای این نشست ضمن تبریک هفته آموزش و معلم سخنان کوتاهی را در مورد مقام معلم و لزوم تکریم اساتید بیان کرده و تشکر رئیس دانشگاه را از حضور پرشور اعضای هیأت علمی در انتخاب ریاست دانشکده ابراز کرد.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393

تجلیل از اساتید دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به مناسبت هفته آموزش و معلم

تجلیل از اساتید دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به مناسبت هفته آموزش و معلم به گزارش روابط عمومی دانشگاه، با حضور بی سابقه اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه، مقام معلم گرامی داشته شد.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1393

نشست مسئولین دانشکده ادبیات و علوم انسانی با دانشجویان

نشست مسئولین دانشکده ادبیات و علوم انسانی با دانشجویان به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر احمد گلی رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی در ابتدای این نشست با تأکید بر اهمیت برگزاری نشست های مسئولین دانشکده با دانشجویان، این نشست ها را در راستای ارتقای کیفیت آموزش و تنوع در برنامه های درسی بسیار مؤثر دانسته و هدف از برگزاری این نشست ها را طرح و بیان مشکلات آموزشی، فرهنگی و رفاهی دانشجویان و هم اندیشی برای حل مشکلات ذکر کرد.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393

"امضاء تفاهم نامه همکاری های مشترک ما بین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و هیأت کوهنوردی وصعود های ورزشی استان آذربایجان شرقی"

"امضاء تفاهم نامه همکاری های مشترک ما بین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و هیأت کوهنوردی وصعود های ورزشی استان آذربایجان شرقی"  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر سیروس اسدیان، معاون دانشجویی دانشگاه از امضاء تفاهم نامه همکاری های مشترک ما بین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و هیأت کوهنوردی استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: با عنایت به میزان علاقه مندی قشر فرهیخته دانشگاهی به ورزش کوهنوردی و صعود های ورزشی و به منظور توسعه وترویج صحیح ورزش مفید و مفرح کوهنوردی و در بین دانشجویان و دانشگاهیان این تفاهم نامه منعقد گردید. وی افزود: در راستای تحقق بخشیدن به اهداف مورد تأکید برنامه پنجم توسعه کشور و با عنایت به بستر های مناسب فرهنگی، اجتماعی منحصر به فرد دانشگاه این تفاهم نامه در 8 ماده به امضاء طرفین رسید.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393

برگزاری انتخابات رؤسای دانشکده های علوم تربیتی و روانشناسی و فنی مهندسی در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

برگزاری انتخابات رؤسای دانشکده های علوم تربیتی و روانشناسی و فنی مهندسی در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به گزارش روابط عمومی دانشگاه، با تأکید دکتر میر جلیل اکرمی رئیس دانشگاه مبنی بر انتخاب رؤسای دانشکده ها از طریق نظر خواهی از اعضای هیأت علمی و مشارکت فعال اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه در اداره دانشکده ها و گروه های آموزشی، انتخابات رؤسای دانشکده های علوم تربیتی و روانشناسی و فنی مهندسی برگزار گردید.
چهارشنبه 3 ارديبهشت 1393

کارگاه مهارت افزایی مقاله و گزارش نویسی

کارگاه مهارت افزایی مقاله و گزارش نویسی کارگاه مهارت افزایی مقاله و گزارش نویسی
سه شنبه 2 ارديبهشت 1393

ثبت نام آموزش زبان انگلیسی

ثبت نام آموزش زبان انگلیسی ثبت نام آموزش زبان انگلیسی
سه شنبه 2 ارديبهشت 1393

طرح تقویت وارتقای سطح بنیه علمی دانشجویان شاهد وایثارگر

طرح تقویت وارتقای سطح بنیه علمی دانشجویان شاهد وایثارگر اطلاعیه مهم امور دانشجویان شاهد وایثارگر
سه شنبه 2 ارديبهشت 1393